СТАТУТ

СТАТУТ ШКІЛЬНОГО  КЛУБУ  ПІДПРИЄМНИЦТВА (ШКП)
 Розділ І.Мета діяльності клубу .
-Його головна мета: формування стійкого інтересу учнів до економічної науки, до підприємницької діяльності сучасників, до розвитку особистісних компетентностей.
-Клуб дає можливість творчого підходу учнів до вирішення економічних проблем, розвитку їх нахилів – здібностей, талантів, визначення майбутньої професії. Його завданням є поглиблення знань учнів з шкільних курсів «Економіка», «Економічна географія», «Основи підприємницької діяльності» , «Ділова активність» через проведення цікавих зустрічей з людьми економічних спеціальностей, людьми, які досягли успіхів у бізнесовій діяльності.
-Заохочення молоді до активної участі у суспільному житті.

Розділ ІІ.Методи діяльності
-Можливістю клубу є екскурсії, ділові та рольові ігри. Вони дають змогу краще сформувати в учнів практичні навички та вміння, розвивати пізнавальний інтерес, активізувати самостійну діяльність, а в подальшому визначити власне місце у вивчених економічних процесах, зорієнтуватись на ринку праці, визначитись у майбутньому працевлаштуванні, обрати власний спосіб одержання майбутніх доходів.
-Організація і проведення заходів на тематику  підприємності  чи бізнесу : зустрічей, семінарів, презентацій, конкурсів, вікторин;
-Самостійний пошук і поширення інформації про найвідомішу світову  бізнес-еліту, світові бренди,компанії, інші події у світі бізнесу ;
-Налагодження співпраці з усіма, хто зацікавлений у розвитку української підростаючої  бізнес-молоді.

Розділ ІІІ.Членство у клубі
-Членом  клубу може бути кожний старшокласник  9-11 класу та вчитель НовоекономічноїЗОШ, який бажає приймати участь в його роботі, поважає його традиції та статут.
-Членом  ШКП  може бути будь-який учень чи вчитель іншої  школи, що зацікавлений предметом діяльності клубу, визнає його статут, виявляє бажання до активної творчої праці і готовий виконувати покладені  на нього обов ‘язки;
-Статус  члена клубу присвоює рада клубу згідно з поданням зацікавленої особи;
-Якщо рада клубу має сумніви щодо обґрунтованості прийняття цієї особи до клубу, то вона звертається до загальних зборів щодо прийняття відповідного рішення;
-На вимогу ради загальні збори можуть відмовити у прийнятті до клубу, якщо існують поважні та обґрунтовані побоювання, що членство цієї особи могло б якимось чином йому зашкодити.

Розділ IV. Права та обов ‘язки членів
Правом кожного члена клубу є:
-участь у загальних зборах клубу; -активне та пасивне виборче право під час обрання керівних органів клубу;
-складання пропозицій стосовно діяльності клубу та активна участь в дискусіях на цю тему;
-підпорядкування рішенням керівництва клубу.

Розділ V. Керівні органи клубу
-Керівними органами клубу є: -загальні збори; -рада клубу. В загальних зборах клубу беруть участь усі члени клубу. Загальні збори є найвищим керівним органом клубу та уповноважені приймати усі рішення, що пов язані з діяльністю клубу.

Розділ VI. Логотип та слоган клубу
Логотипом клубу та слоган ще в розробці. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий